Bezpieczeństwo i Ekologia
Doradztwo, Niszczenie dokumentów,Transport
Data ProfessionalNiszczenie dokumentówSkup złomuDoradztwo w ochronie środowiskaNOWOŚĆ - szkolenia ochrona środowiskaUsługi transportoweCertyfikaty i ReferencjeKontakt
Data Professional
 

DATA Professional - BEZPIECZEŃSTWO I EKOLOGIA

 
DATA PROFESSIONAL Grzegorz Wrona Wieliczka
 
 
Firma Data Professional powstała w roku 2010 na kanwie 16 letniego doświadczenia w branży niszczenia dokumentów oraz działalności transportowej.
 
Jako prężnie działająca firma jesteśmy nastawieni na rozwój w szeroko rozumianym zakresie - dostosowując się do ciągle zmieniających się trendów na rynku. Rozumiejąc to jesteśmy silnie konkurencyjną firmą świadczącą usługi na wysokim poziomie jakości oraz dobrej cenie.

Świadczymy usługi dla szerokiej masy klientów. Każdy nasz klient jest w centrum uwagi, każdorazowo traktujemy go indywidualnie, negocjujemy warunki współpracy, dlatego nasz klient jest równocześnie naszym partnerem biznesowym. Posiadamy i wciąż poszerzamy grono naszych partnerów biznesowych są nimi między innymi mikro, makro przedsiębiorcy, partnerzy korporacyjni oraz instytucje sektora publicznego tj. US, ZUS i wiele innych.
Na potwierdzenie naszych deklaracji udostępniamy pozytywne
referencje od naszych stałych, zadowolonych klientów.

Nasz rozwój nierozłącznie związany jest z atmosferą w naszej firmie. Jako kadra zarządzająca skupiamy się na relacjach z podwładnymi, ich potrzebach i rozwojowi osobistemu. Cenimy wartości takie jak pracowitość, indywidualność, pomysłowość i uczciwość. Dlatego funkcjonujemy sprawnie jako jeden organizm.


Zapraszamy do współpracy!      
               
     


 

                                                                                              
Data ProfessionalNiszczenie dokumentówSkup złomuDoradztwo w ochronie środowiskaNOWOŚĆ - szkolenia ochrona środowiskaUsługi transportoweCertyfikaty i ReferencjeKontakt